Endermologia i mikrodermabrazja – nowoczesne i wydajne zabiegi medycyny estetycznej

Endermologia i mikrodermabrazja to nowoczesne i niezmiernie wydajne zabiegi upiększające medycyny estetycznej. Współcześnie medycyna estetyczna osiąga coraz większe zainteresowanie i coraz większą popularność wśród ludzi, bowiem oferuje skuteczne metody upiększające, perfekcyjnie wpływające na zdrowie, ciało czy też cerę.

Dziewczyna

Autor: anka nevasilyeva
Źródło: http://www.flickr.com
Endermologia (polecana strona www) jest to zabieg, jaki cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet. Jest to oryginalny i niesłychanie nowoczesny sposób na niszczenie cellulitu przy użyciu podciśnienia, który sprawnie oddziałuje na tkankę tłuszczową. W trakcie tego zabiegu wykonuje się też dokładny i skrupulatny masaż (kliknij rehabilitacja dzieci kraków) mechaniczny, jaki też wspomaga usuwanie cellulitu. Obecnie niemało kobiet boryka się z kłopotem cellulitu i poszukuje skutecznych metod na pozbycie się go. Niestety głęboki cellulit nie zawsze łatwo przezwyciężyć, w związku z tym też zabieg endermologii jest współcześnie zalecany jako jeden z najbardziej sprawnych. Już po kilku sesjach da się dostrzec dużą różnicę.

Z kolei mikrodermabrazja jest to zabieg kosmetyczny, jaki polega na wycieraniu warstw naskórka przy pomocy specjalnego urządzenia. Jest to jeden z najczęściej użytkowanych zabiegów w salonach kosmetycznych. Zachwycająco wpływa na poprawę stanu cery, sprawia, iż jest ona lepsza a zarazem piękniejsza. Zabieg ten jest wykonywany niezwykle skrupulatnie i szczegółowo, w dzisiejszych czasach możemy również wyliczyć różne typy mikrodermabrazji, na przykład mikrodermabrazję diamentową. Są one dobierane w zależności od rodzaju cery i wyczekiwań Klienta.

Mikrodermabrazja przynosi naprawdę zachwycające wyniki i fenomenalne rezultaty, odmładza cerę, wywołuje złuszczanie rogowatego naskórka, sprawia, że cera staje się niezwyklej lśniąca i także gładsza. Zabieg ten szczególnie jest rekomendowany osobom, których cera jest zszarzała i charakteryzuje się nierównym kolorytem, mikrodermabrazja znakomicie wygładza także zmarszczki. Jeżeli więc chcesz zadbać o swoją cerę i istotnie ulepszyć jej stan, a w dodatku skorzystać z bezinwazyjnego oraz całkowicie pewnego zabiegu pielęgnacyjnego, to powinno się zdecydować się oczywiście na mikrodermabrazję.