Przekształcenie stylu garderoby poprzez biżuterię

Dobór biżuterii jest zależny od stylu, jaki przedkładamy. Dodając biżuterię można przeobrazić styl każdej kreacji, wobec tego w domu zawsze należałoby mieć jej obszerniejszy Wybór.

Złota bransoletka okaże się ozdobą każdej kreacji. Jest również tendencja noszenia bransolety przy zegarku tak, by stanowiła z nim świetną kompozycję.

Poczytaj więcej na temat (https://www.mammamed.pl/o-nas.html) podobnego artykułu – są na tamtej stronie zamieszczone niezwykle praktyczne informacje, które zapewne wykorzystasz w praktyce.

W dzisiejszej modzie możliwe jest noszenie na każdej ręce różnej bransolety.

naszyjnik z onyksu

Autor: Metropolico.org
Źródło: http://www.flickr.com

Onyks od zawsze był obiektem pożądania i kultu. Moc w nim zawarta służy do uszlachetniania samego siebie. Ten wartościowy kruszec nazywany kamieniem szlachetnym ozdabia biżuterię od tysięcy lat. Stosowany jest zarówno w damskiej wykwintnej biżuterii, jak i męskich sygnetach, lub wisiorach. Naszyjnik z onyksu doskonale przydaje się dla pań ponad wszystko doceniających niepowtarzalność i magię zagadkowych klejnotów (po więcej zapraszam na Onyks daje siłę, której nie ma żaden inny kamień szlachetny. Jego ciemny odcień nadaje biżuterii elastyczności i dowolności w łączeniu garderoby. Chroni przed negatywą energią, psychicznymi agresjami i nienależytymi wpływami. Nadaje się dla ludzi nadwątlonych, ze skłonnością do irytacji, umożliwia oswobodzić się od niekorzystnych uczuć takich jak cierpienie, uraza, lub strapienie. Również przydatny przy pozbywaniu się uczucia osamotnienia i odosobnienia. Ciągnie sukces i pomyślny los.
Kamień ten zapewnia stabilność ciału i umysłowi.

Ułatwia zmianę przyzwyczajeń, eliminuje negatywne myślenie, a także wyostrza zmysły.http://cpsens.pl/ (cpsens.pl/)Uważany jest za kamień przynoszący duchową wenę i jasność umysłu, pomaga wyciszyć emocje i swobodniej nad nimi panować.