Jak właściwie dbać o swoją sylwetkę? Nie rób nic na swoją rękę!

Nowy rok to zwykle czas, kiedy obiecujemy sobie, iż zaczniemy regularnie ćwiczyć i dobrze się odżywiać – to pewnie jedno z najbardziej modnych postanowień noworocznych. Żeby w tym roku wytrwać w takim postanowieniu, a równocześnie zbudować odpowiednią formę na najbliższe wczasy, niewątpliwie powinieneś zabrać się za swe ciało kompleksowo.

Od czego więc zacząć?

Kupno karnetu na siłownię
recepta

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Jeżeli naprawdę na poważnie zamierzasz zabrać się za siebie, polecamy bez wątpliwości kupno karnetu na siłownię. Jeśli już wydasz na to pieniądze, o wiele trudniej będzie Ci zrezygnować z wytyczonego celu!
Trener personalny
odzież sportowa

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli masz już za sobą zakup karnetu na siłownię, wówczas powinieneś rozejrzeć się tam za profesjonalnym trenerem.

Materiał analizujący tę sprawę jest bardzo wnikliwy, ale warto poznać to pod innym kątem. My zalecamy to opracowanie (https://cpsens.pl/konsultacje-online.html).

On wytłumaczy Ci, czy na początek będzie dla Ciebie dobry przykładowo universal animal flex czy też raczej zrezygnować na razie z suplementacji. Na dodatek będzie w stanie wskazać Ci, które ćwiczenia będą dla Ciebie najodpowiedniejsze, pokaże Ci, jak je poprawnie wykonywać, a jednocześnie zaplanuje plan treningowy na nadchodzące miesiące – to na pewno dodatkowa motywacja!

Odżywki lub suplementy
W tej sprawie najlepiej również porozmawiać z trenerem (dowiedz się). Na początek najprawdopodobniej wystarczy Ci kreatyna Activlab, jednakże z czasem na pewno zasadne będzie włączanie do Twojej diety także innych odżywek.
kreatyna activlab

Autor: Cameron Aubernon
Źródło: http://www.flickr.com
Zdrowe Odżywianie

Nawet jeżeli chcesz zgubić zbędne kilogramy, nie powinieneś zapominać o jedzeniu! Zwykle dobrze jest spożywać sporo białego mięsa, które jest niskokaloryczne, a brakujące węglowodany uzupełnić przykładowo ryżem. Jeśli jadłospis zaproponuje Ci profesjonalny dietetyk, wówczas oczywiście zaraz zauważysz świetne skutki swojej pracy!