Co możemy kupić chłopcu od 7 do 13 lat?

Posiadasz syna w szkolnym wieku, jakiego rozpiera werwa? Nie masz pojęcia jak go okiełznać? Spróbuj zmęczyć go zabawą na świeżym powietrzu.
Wiemy, że nie jest to proste, mimo to pragniemy zaproponować Ci parę prostych rozwiązań.

Na pewno pamiętasz jak jako maluch zabawiałeś się w podchody? Wspólne dociekania w lesie dostarczały Tobie a także Twoim kolegom bez liku emocji? Postaraj się uatrakcyjnić ową grę, niech Twoje dziecko podgląda leśnych mieszkańców i spróbuje im zrobić zdjęcia. W prezencie na Mikołaja z kolei ofiaruj mu lornetkę, dzięki jakiej będzie mógł tropić zwierzynę. Pracujesz i nie masz czasu na wycieczki z synkiem? Niech więc latem zagra z kumplami na podwórzu w mini golfa czy też Speedmintona.http://www.englander.com.pl/ kliknijZimową porą zaaranżuj mu śnieżny kulig saniami, czy zjazdy z pagórków na plastikowych jabłkach. W ferie oraz wakacje wysyłaj go na kolonie jak też sportowe kursy. Zaproponuj swojemu dziecku lekcje konnej jazdy, kursy narciarstwa a także gry w tenisa, jazdy gokartami, , jak też dużo innych atrakcji.
Kwiat słonecznika i olej

Autor: www.tOrange.biz Valdemar Fishmen
Źródło: http://www.flickr.com
iluzjonista

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
higiena

Autor: Adam Mikołajczyk, Kostrzewa PR
Boli Cię głowa za każdym razem, gdy stajesz w markecie przed tysiącem zabawek, spośród jakich masz wyselekcjonować podarek dla chłopca w wieku 7-13 lat na urodziny, Mikołajki, Dzień Dziecka czy też inną sposobność? Co więcej – prezenty w sklepach częstokroć są do siebie łudząco podobne, różnią się jedynie ceną. Wielu młodzików w tym wieku jest fanatykami komputerowymi i trafia do nieba, kiedy otrzymuje dla przykładu grę. Natomiast mali sportsmeni najbardziej pragnęliby dostać nową piłkę bądź sprzęt sportowy.

Na pewno na początek musisz określić cenę prezentu, osobowość jak też zainteresowania potomka, aby zawęzić pole wyszukiwania a także sprawniej odnaleźć coś, co ucieszy ucznia szkoły podstawowej. Iluzjonista jest to często wymarzony fach młodzika w tym wieku, spraw mu więc należyte gadżety.