Jeśli ktoś choruje na bolesną i śmiertelną chorobę, to łapie się wszystkich znanych środków, żeby uśmierzyć swój ból w ostatnich chwilach życia

W bardzo bolesnych stadiach choroby doktorzy chwytają się wszelkich metod, aby ulżyć cierpiącemu. Dlatego przykładowo zalecana jest marihuana w niewielkich dawkach.
W czerwcu 2017 roku nasz parlament nareszcie przyjął ustawę, która zezwala na marihuanę w leczeniu sporej ilości schorzeń.

Szarlotka z bitą śmietaną

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
owoce

Autor: Materiały prasowe
Teraz już jesteśmy w grupie państw, które wychodzą na przeciw potrzebom cierpiącym pacjentom. Należy im przecież pomóc oraz ulżyć.

Poznaj także inny zbiór treści przedstawiających omawiany wątek – bez obaw – wejście za darmo, zatem kliknij ten link!

W tym celu używana jest właśnie medyczna marihuana. Posiada ona bardzo długą tradycję i zażywano ją już w starożytnych Chinach. Dzisiaj aplikuje się ją zazwyczaj u tych, którzy cierpią na stwardnienie rozsiane lub raka.

Kliknij na odnośnik, on przybliży Ci wątek, który Cię aktualnie zainteresował. Zobacz tekst, zawierający ciekawe informacje.

Rozmaite oraz niezależne testy pokazały, że medyczna marihuana zmniejsza napięcie mięśniowe u osób, które cierpią na stwardnienie, a dzięki temu zmniejsza okropny ból, którzy odczuwają pacjenci. U osób chorych na raka wziewne zażywanie marihuany (po prostu wypalenie skręta) zmniejsza nudności i ogólne kiepskie samopoczucie po chemioterapii. Marihuana pomaga także osobom, które cierpią przykładowo na padaczkę. Schorzeń można byłoby wymieniać więcej. Zatem założenie pewnej konserwatywnej garstki ludzi, że marihuana jest toksyczna i uzależnia, jest błędne.

Ustawa została w taki sposób stworzona, że marihuanę będzie można kupić tylko na receptę, a doktor będzie przepisywał tylko te ilości, które będą odpowiednie dla pacjenta. Nie będzie zatem szans, aby oszukiwać oraz nabywać więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*