Jak można by szybko i bezboleśnie zmieniać odcień swych oczu?

Większość osób zachowuje dziś aktywny tryb życia. Jeżeli nawet nie ćwiczy aktywnie, to z pewnością skarży się na brak wolnego czasu. Dla takich właśnie osób stworzono niezwykle wygodne w używaniu szkła kontaktowe.
Są znakomitym rozwiązaniem dla młodych ludzi, którzy ćwiczą różne dyscypliny sportowe, ponieważ w wypadku jakiejkolwiek kontuzji, w odróżnieniu od okularów, nie zranią twarzy.

soczewki kontaktowe jednodniowe

Autor: Calvado.pl
Źródło: Dekoria.pl
Poruszają się wraz z gałką oczną oraz nie mają tendencji do parowania podczas zmian temperatury. Jeżeli interesują Cię soczewki kontaktowe jednodniowe szkiełka są o tyle wygodne, że nie wymagają do ich przechowywania specjalnego płynu. Można je zwyczajnie wyrzucić i nałożyć nowe.

Dochodzisz do wniosku, że prezentowany materiał jest użyteczny? Jeżeli tak, to przeczytaj jeszcze ten ważny tekst – on również zwróci Twoją uwagę.

Ich dodatkową zaletą jest także ich bardzo mała cena. Często także można uzyskać bezpłatne próbki. Poza tym za ich pomocą można by szybko zmienić kolor swych źrenic. Takie szkiełka nie obciążają swoim ciężarem nosa, ani nie zmniejszają pola widzenia. Takie jednodniowe szkiełka są znakomitym rozwiązaniem dla osób, które nie chciałyby wkładać okularów, a często podróżują. Posiadają wtedy utrudniony dostęp do kranu, co komplikuje wymianę szkiełek w odpowiednich uwarunkowaniach.

efekty

Autor: German Tenorio
Źródło: http://www.flickr.com
Jednodniowe szkiełka mogą być używane przez osoby z niemalże dowolną wadą wzroku: krótkowidztwem, dalekowidztwem, astygmatyzmem czy starczowzrocznością. Soczewki kontaktowe kupuje się w opakowaniach zawierających 30 sztuk. Cena to ok.

70-100 złotych, zależnie od ich producenta i rodzaju soczewek. Te sferyczne są trochę mniej kosztowne niż multifokalne. Jeśli chciałbyś zacząć nosić takie szkiełka, należałoby wcześniej porozmawiać z lekarzem.