Szczoteczka soniczna philips i irygator braun oral-b – a więc, najlepsze metody do ochrony jamy ustnej

Poszukujesz najlepszej szczotki przeznaczonej do zębów? Zwróć uwagę na szczotkę soniczną od firmy Philips! A by może już ją masz a szukasz najwspanialszego irygatora, który wyczyści twoją jamę ustną z pozostałych bakterii oraz przy okazji pomoże twoim dziąsłom? Jeżeli choć jedna spośród tych rzeczy się zgadza, to wspaniale trafiłeś!

zdrowie - malunek

Autor: Charles Haynes
Źródło: http://www.flickr.com
Technologia soniczna, stosowana wewnątrz marki Philips, na konkretny chwilkę jest pojedynczą spośród najszybszych i najwspanialszych form czyszczenia ząbków. Szczoteczka soniczna Philips jest uruchomiona przez 2 minuty i w tym konkretnym czasie robi kilka czynności. 1 – po załączeniu aktywuje wibracje soniczne o dużej częstotliwości. 2 – po włożeniu włosia szczoteczka zaczyna działać robiąc 62 tysiaki poruszeń sonicznych na minutkę. 3 – W tym czasie eliminuje 10 razy bardziej dużo płytki nazębnej, niż zwykła szczotka dzięki mikrobąbelkom, a także na końcu w czwartym punkciku eliminuje płytę z dziąseł nawet do 100%! Po co w takim przypadku irygator do dziąseł? Już tłumaczymy!
Jak wiadomo, każda część ciałka wymaga pojedynczej pielęgnacji – to samo dotyczy ząbków i dziąseł. Napomknięta powyżej szczotka soniczna posiada za zadanie tylko umyć nasze ząbki i dziąsła. Faktem bywa jednak, że dziąsła nie wyłącznie powinno się myć. I w to miejsce wchodzi irygator braun oral b. Zadaniem irygatora, jest oczyszczanie przestrzeni między-zębowych, a także nie łatwo dostępnych miejsc.

Zaintrygował Cię ten frapujący tekst? Chcesz poznać jego istotne źródło (https://www.hipokrates-olesnica.pl/ginekolog/)? Zatem chcielibyśmy zaproponować Ci zweryfikowanie kolejnej strony.

Zarazem masuje on dziąsła dając wpływ na ich ukrwienie – dentystapoleca.pl kompleksowa ochrona zębów.

Powstało parę funkcji, które wyróżniają nasz wspomniany irygator: strumień z mikrobąbelkami, technika „Mini-Turbine”, unikatowy strumień wirujący, strumień skoncentrowany, i kilka innych.