Jak właściwie i bezpiecznie brać sterydy

Sporo osobników trenujących na siłowni zastanawia się, czy brać sterydy. Jeśli ktokolwiek się na to zdecydował, powinien posiadać świadomość, że trzeba to wykonywać z głową, to znaczy efektywnie i bez uszczerbku.

Kulturysta

Autor: Erik Nomm
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku jest w chwili obecnej dużo różnorodnych specyfików, zapewniających większe, bądź mniejsze efekty. Pośród tych więcej promowanych, ze względu na mniej efektów ubocznych, znajduje się metanabol. Metanabol, to steryd stosowany na początkowy cykl przez większą część sportowców. Metanabol, jest tani, efektywny, w miarę sprawdzony, oraz istnieje w kształcie pastylki.

Aby w pełni wykorzystać potencjały, jakie daje używanie sterydów, dieta musi być właściwie dobrana. W trakcie zażywania metanabolu, ciało potrzebuje bardzo dużo pokarmów bogatych w białko, węglowodany i tłuszcze. Przyjmowanie suplementów diety jest rzeczą jednakowo ważną, jak dieta, czy ćwiczenia.

Bez właściwie dobranych suplementów, ciężko jest dostarczać właściwą ilość pierwiastków odżywczych niezbędną do maksymalnego przyrostu muskułów. Białko jest bez wątpienia najważniejszym suplementem używanym w trakcie cyklu. Stanowi ono budulec mięśni, bez niego nie ma mowy o jakichkolwiek owocnych rezultatach.

Gainer umożliwia dostarczenie wysokokalorycznego posiłku prędko i łatwo. Dobrze sprawdzi się jako zwykły posiłek w ciągu dnia, także wprost po treningu siłowym. Przy używaniu metanabolu nieodzowne jest osłona wątroby, która będzie musiała ciężko się napracować, by trawić toksyny powstałe podczas cyklu z metanabolu.

Decydując się na cykl sterydowy, powinno się wiedzieć, że środki należy dobrać do swojego ciała. W żadnym wypadku nie bierze się więcej niż 1 specyfik na pierwszy cykl.

Wciąż masz wielkie kłopoty ze znalezieniem ciekawej oferty? Nie przejmuj się – sprawdź te propozycje (https://okulus.pl/dla-pacjenta/laserowa-korekcja-wzroku-w-pigulce/), one na pewno Cię nie rozczarują.

Postać treningu musi odpowiadać postaci diety. Zasadniczym efektem jaki daje metanabol jest poprawa regeneracji.

Znaczy to, że biorąc go należy ćwiczyć 2 razy silniej, niż normalnie. Najbezpieczniej aplikować piramidkę, na starcie cyklu pomału intensyfikujemy wielkość przyjmowanych pigułek, aż dotrzemy do ilości optymalnej, na zakończenie cyklu stopniowo przez kilka dni minimalizujemy ilość przyjmowanych pastylek.