Czemu wskazane jest spożywać pestki moreli oraz spiruline? Dowiedz się tu

Pestki moreli zawierają dużo cennych i wartościowych składników oraz minerałów, jakie mają bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Zawierają mnóstwo witamin, są też bogate w magnez i amigdalinę. Dodatkowo posiadają niemało witamin, między innymi mają witaminę B15, inaczej kwas pangamowy. Dzisiaj pestki moreli gorzkie odnajdziemy w wielu sklepach, które proponują naturalne suplementy diety, pożądane byłoby zaznajomić się choćby z ofertą sklepów internetowych.

Powinno się jednak pamiętać, że nie należy spożywać więcej niż dwie pestki

suplementy diety

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com

na dzień, co więcej nie mogą być one surowe. Wcześniej trzeba je poprawnie przygotować, najlepiej zastosować je do gotowania albo też do pieczenia. Pestek moreli nie można też podawać dzieciom.

Spirulina to alga, która jest faktycznie niezwykłą rośliną, bowiem zawiera duże stężenie niezwykle rzadkiego kwasu gamma-linolenowego. Kwas ten jest odpowiedzialny za wiele rzeczy, między innymi znakomicie obniża ciśnienie krwi, dodatkowo działa również przeciwzapalnie oraz wspomaga funkcjonowanie układu immunologicznego. Spirulina idealnie łagodzi też objawy napięcia przedmiesiączkowego, ma też wyśmienity wpływ na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci.

Ten artykuł ma fascynujące informacje na prezentowany wątek – jeśli masz ochotę uzyskać większą ilość wpisów, to odwiedź stronę hurtowa sprzedaż suszu cbd, która opisuje zbliżone zagadnienia.

Zawiera mnogość aminokwasów, i także białko, magnez czy też potas, jest niesłychanie bezproblemowo przyswajalna przez organizm. Przyczynia się również do słusznego funkcjonowania tarczycy, ma działanie antyalergiczne i przeciwzapalne. To zaledwie kilka perfekcyjnych właściwości, jednak jest ich jeszcze ogromnie dużo.

Spirulinę, podobnie jak na przykład pestki moreli, bez kłopotu odnajdziemy w dzisiejszych czasach w sklepach z przyrodniczymi suplementami diety. Z pewnością powinno zaopatrzyć się w ten zdumiewający produkt, szczególnie iż koszt kupna spiruliny wcale nie jest duży. Spirulinę zdołamy też bez kłopotu kupić w aptekach, zarówno stacjonarnych jak także internetowych.