Co możesz kupić w zielarskim sklepie?

Porządnie wyposażony zielarski sklep to prawdziwa skarbnica różnorodnego typu artykułów. Mniemając po nazwie, można byłoby spodziewać się, iż sprzedaje się tam przede wszystkim zioła, ale jednorodne sypkie zioła i przeróżnego rodzaju gotowe mikstury zielarskie to tylko część pełnego asortymentu.

Ciąża

Autor: Artdecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl
Sklep zielarski Kraków oferuje również różnego rodzaju mikstury ziołowe a także witaminowe, nie tylko suplementy, ale i kosmetyki. W propozycji takich sklepów znajduje się też zdrowa żywność Kraków lub jeszcze inne artykuły przynależące do owej rodziny.

Pamiętaj – ciągle bądź zorientowany (http://www.englander.com.pl/pielegnacja/). Wobec tego nakłaniamy Cię do przeczytania kolejnego artykułu, który jest pod wskazany linkiem. Nie pożałujesz!

Możesz tam nabyć także tzw. mleczko pszczele – .

odbitka - włosy

Autor: Kaja Kozłowska
Źródło: http://www.flickr.com
wizyta u dentysty

Autor: Partha S. Sahana
Źródło: http://www.flickr.com
Mleczko pszczele jest jednym z najmniej popularnych wyrobów pszczelarskich. Jego właściwości są fenomenalne. Pszczele mleczko poprawia koncentrację, oczyszcza, może też leczyć bezpłodność, osteoporozę oraz Alzheimera. Pszczele mleczko było i w dalszym ciągu jest źródłem zainteresowania badaczy a także medyków. Jego złożony skład wprawiają w osłupienie. Na początku pszczele mleczko było znane a także doceniane w szczególności jako lek na niepłodność. Okazało się jednakże, że jego działanie jest o wiele szersze a w dużej mierze jeszcze nie całkiem odgadnięte – .
Mleczko pszczele to bezspornie skarbnica dobroczynnych składników. Zawiera białko (aż dwadzieścia dziewięć koniecznych aminokwasów), tłuszczowe kwasy, węglowodany, związki fosforu, gamma – globuliny, jak też witaminy D, C i E.

Pszczele mleczko mieści do tego w swoim składzie całą listę komponentów mineralnych to jest miedź, fosfor jak też siarkę. Jest również bogate w substancje grzybobójcze i antybakteryjne oraz prohormony.