Odżywki dla sportowców – kiedy, co a także czy w ogóle brać?

Na siłowni doradzają Ci, by zażywać białko? Przed ćwiczeniem sugerują odżywki węglowodanowe? Wiele biegasz, dlatego radzą sięgać po BCAA?
Czy istotnie potrzebujesz wspomnianych specyfików? Ekspert wyjaśnia po co sięgać i jak to czynić.

fitness club

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy oraz dlaczego należy stosować suplementy proteinowe, BCAA? Jest to jedno z najczęstszych pytań, zadawanych przez początkujących sportowców. Co na to nasz profesjonalista?
kreatyna activlab

Autor: renatomitra
Źródło: http://www.flickr.com

Proteiny wykorzystywane przed treningiem wspólnie z węglowodanami oddziałują zyskownie na podwyższenie osiągnięć.

Interesujący post? Miło nam to słyszeć. Jednocześnie gorąco zapraszamy na (http://www.optyk-trejnowski.pl/) naszą nową witrynę, na której przeczytasz masę dodatkowych wątków.

Chronią mięśnie. Przyjmowane po treningu przyspieszają procesy regeneracyjne, budowę oraz wzmocnienie włókien mięśniowych, jakie zostały nadwątlone w trakcie treningu. Blokują poziom serotoniny w naszym mózgu, umożliwiają szybszą odbudowę glikogenu w mięśniach po treningu, aktywują procesy syntezy nowych białek. Węglowodany to podstawowe źródło energii z jakiego korzysta organizm ludzki w trakcie treningu. Organizm człowieka ma okrojone rezerwy cukrów, w trakcie długiego wysiłku zostają one zupełnie spożytkowane. Po wyczerpaniu rezerw cukrów pojawia się gwałtowne osłabienie.szczegóły tu dermatologia estetyczna wrocław dermatologia estetyczna wrocławCukry o wysokim IG zostają prędko przyswojone i natychmiast spożytkowane do procesów regeneracyjnych, zaś o niskim wolniej, pokryją niedostatki glikogenu w komórkach mięśniowych razem z białkami, stanowią podstawę regeneracji. Podstawowym węglowodanem, wykorzystywanym przez tkanki jest glukoza.

Kreatyna Activlab przyspiesza procesy przyrostowe i aktywizuje przyrost białek mięśniowych, potęguje siłę skurczu muskułu jak też zwiększa nawodnienie komórek mięśni.