Jak znaleźć odpowiedni krem do pielęgnacji skóry twarzy?

W sklepach dostępny jest bardzo duży wybór kosmetyków , które przeznaczone są do pielęgnacji twarzy. Zanim kupi któryś z nich powinniśmy udzielić przede wszystkim odpowiedzi na pytanie: jaki mam rodzaj cery? Producenci kosmetyków pielęgnacyjnych proponują bowiem produkty dopasowane do wszystkich typów skóry. Typ skóry powinien być więc jednym z najbardziej istotnych kryteriów przy kupnie kremu oraz toniku.

Autor: PHARMENA

Wśród różnorodnych marek kosmetyków, które kupić można głównie w aptekach bardzo dużą renomą cieszą się kosmetyki sygnowane marką Pharmaceris. Są to tak zwane dermokosmetyki, których zadaniem jest pielęgnacja cery z różnymi problemami. W bogatej ofercie znajduje się między innymi Pharmaceris krem (zobacz krem wybielający przebarwienia) z kwasem migdałowym. Cieszący się uznaniem Pharmaceris krem z kwasem migdałowym to kosmetyk, który może być używany przez kobiety, które mają cerę trądzikową.

Może być także używany do pielęgnacji cery wrażliwej. Kosmetyk efektywnie zwalcza pojawiające się zmiany na skórze, zapobiega także powstawaniu nowych zmian. W przypadku cery pokrytej zmianami trądzikowymi kurację kremem można wspomóc, wykorzystując jeszcze inne kosmetyki, które mają w sobie kwas migdałowy. By osiągnąć świetny efekt, potrzebna jest systematyczność. Na pierwsze efekty należy bowiem poczekać około dwóch miesięcy.

Pielęgnacja skóry trądzikowej nie należy do łatwych. W walce z trądzikiem z pewnością pomogą nam konkretne kosmetyki dedykowane do tego typu skóry. Do codziennej pielęgnacji skóry trądzikowej na pewno przyda się nam Iwostin Purritin emulsja matująca. Wysokiej jakości Iwostin Purritin emulsja matująca dostępna jest w dobrych aptekach stacjonarnych i tych, które prowadzą sprzedaż internetową. Wśród jej składników znalazł się chociażby łagodzący podrażnienia ekstrakt z aloesu. Emulsja może być stosowana tak często, jak tego wymaga kondycja naszej cery. Dla zainteresowanych więcej promocji tu: .

Krem, kosmetyki

Autor: barrabarra
Źródło: http://www.sxc.hu

Po użyciu kosmetyku osiągamy efekt matowej cery, a jednocześnie nawilżamy ją. Jest to środek w pełni bezpieczny, nie znajdują się w nim żadne sztuczne barwniki, mogą go więc spokojnie używać kobiety ze skłonnością do alergii. Emulsja jest polecana do codziennej pielęgnacji razem z innego rodzaju kosmetykami do cery ze skłonnością do trądziku.