Online
talerz witamin

Dodatkowe kursy dla ambitnych pielęgniarek

Obecna sytuacja na rynku pracy w kraju nie jest idealna. Stanowisk nie jest mało, jednak tylko w konkretnych dziedzinach. Z kolei absolwenci wielu specjalizacji studiów, nie mają szans na zatrudnienie w wyuczonym zawodzie.
Agent
Napisane przez: Andres Rodriguez
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak rozliczyć pit 11? Co może być w tym naprawdę pomocne? O jakich rzeczach trzeba wiedzieć?

Pit 11 to informacja o dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy, powinna być ona wystawiona przez płatników oraz dostarczona podatnikom, jak również urzędom skarbowym właściwym dla takich podatników z terminem końca lutego następnego roku podatkowego.


Jak rozliczyć pit 11? Co może być w tym naprawdę pomocne? O jakich rzeczach trzeba wiedzieć?

Firmy zatrudniające ludzi, jakie są odpowiedzialne za pit za 2016 powinny skorzystać z formularza pit 11 z numerem 23, jaki przygotowuje się względem przychodów i dochodów uzyskanych od dnia pierwszego stycznia 2016.
leki
Napisane przez: Marc Majcher
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zamawianie online nigdy nie było takie proste - teraz możesz kupić nawet leki na receptę!

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach mamy coraz mniej czasu na różne rzeczy. Sporo osób spędza naprawdę dużo czasu w pracy - na pewno często więcej niż standardowe osiem godzin. Jeśli doda się do tego niestandardowe godziny pracy, może okazać się, że na przykład nie mamy za specjalnie czasu na to, żeby pójść do sklepu. Na szczęście naprzeciw takim osobom wychodzą sklepy online. Obecnie w tego rodzaju sklepach można kupić właściwie wszystko. To również znakomite rozwiązanie dla ludzi, którzy z jakichkolwiek przyczyn nie chcą albo nie mogą udać się samodzielnie do sklepu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.