Brak zębów – jakie możliwości daje dzisiaj własnym pacjentom zaawansowana stomatologia?

Troszczenie się o zęby ma rzeczywiście duże znaczenie dla zdrowia człowieka. Naturalnie, dzieje się tak nie tylko dlatego, że dzięki zębom jesteśmy w stanie szybko gryźć oraz przeżuwać jedzenie, ale też ze względu na fakt, że kondycja zębów wpływa na serce.


piękny uśmiech z implantami prosto od protetyka
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu
Na szczęście, dzisiaj stomatologia dysponuje nadzwyczaj szerokim wachlarzem ciekawych usług, toteż troszczenie się o zęby nie powinno już nikomu sprawiać poważnych kłopotów. Zdarza się jednak, że nie zawsze zepsutego zęba da się uratować, w szczególności jeżeli pacjent zwlekał z wizytą u dentysty. Wówczas wskazane jest jego usunięcie. Co zrobić, jeżeli brak zęba utrudnia jedzenie pokarmów lub zwyczajnie ma wpływ na wygląd? Można wstawić implanty Warszawa - czytaj na temat implantów wykonywanych w Warszawie. Implanty zębowe, jak sama nazwa sugeruje, są zakładane w miejsce ubytków i do złudzenia przypominają prawdziwe zęby, dlatego wyróżniają się dużym zainteresowaniem. Zanim pacjent zdecyduje się na wstawienie implantów powinien zapoznać się z cennikiem kilku klinik, dzięki czemu będzie mógł wybrać dla siebie rzeczywiście atrakcyjną propozycję.


A co zrobić, kiedy konieczne jest usunięcie sporej części zębów, przykładowo ze względu na chorobę bądź podeszły wiek? Alternatywą jest proteza. Protezy, podobnie jak implanty, wyglądają jak zwyczajne zęby, a dzięki wysokiej jakości klejom świetnie przylegają do podniebienia. Ich stosowanie na co dzień jest faktycznie wygodne. Kto zajmuje się przygotowywaniem protez? Protetyk Warszawa - zerknij na www.centrumdemed.pl. Dobrze jest też pamiętać o tym, że proteza (polecany protetyk) jest dostosowywana do szczęki pacjenta, co ma zagwarantować odpowiedni komfort jej noszenia.


Reasumując, dzisiaj nawet jeśli z jakiś powodów nie ma się zębów, można zdecydować się na wstawienie ich ekwiwalentów, a więc implantów albo całej protezy. Wystarczy udać się do protetyka, który przygotuje odpowiednie protezy na bazie indywidualnych wymagań konkretnego pacjenta.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.