Chcesz mieć zdrowe włosy? Kup dobre kosmetyki

Przedstawicielki płci pięknej, które natura obdarzyła cienkimi włosami muszą radzić sobie z wieloma trudnościami z ich mającą miejsce codziennie pielęgnacją. Takie włosy są bardzo miękkie, niezwykle łatwo uszkadzają się, ciężko z ich ułożyć fryzurę, która przez kilkanaście godzin będzie wyglądała równie ładnie, jak zaraz po ułożeniu.


W przypadku włosów tego typu bardzo ważną rolę odgrywa dobre strzyżenie i właściwe kosmetyki do pielęgnacji.
łącze
Napisane przez: Stacie DaPonte
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Kosmetyki do włosów cienkich nie mogą być kupowane przypadkowo. Włosy o cienkiej strukturze wymagają delikatnych substancji do mycia, które nie będą wywoływały podrażnienia skóry. Wybierając szampon i odżywkę, a więc elementarne kosmetyki do włosów cienkich, powinno się postawić na produkty, w których składzie nie znajdują się olejki oraz woski. Obciążają one nadmiernie włosy, w efekcie czego wyglądają one jakby nie były myte od bardzo dawno. Włosy o cienkiej strukturze potrzebują mającego miejsce często mycia, myjąc je nie wolno używać jednak dużej ilości szamponu. Czyste włosy spłukać powinno się wodą o dość niskiej temperaturze. Dzięki temu łuski włosa się zamkną. Z kolei odżywki nie wolno nakładać na całą długość włosów, a jedynie na ich zakończenia. Kupując kosmetyki do loków, sięgać trzeba również po te specjalnie przeznaczone do włosów cienkich - polecane kosmetyki do włosów kręconych. W tej grupie produktów z pewnością nie ma najróżniejszych żeli. W sklepach należy szukać pianek, które sprawiają, że włosy wyglądają tak, jakby było ich więcej. Ułożoną fryzurę warto utrwalić porządnie dobranym lakierem, czyli lekkim, gdyż tylko taki za bardzo nie obciąży włosów przejrzyj stronę http://www.lokikoki.pl . W przypadku włosów o cienkiej strukturze nie sprawdzają się kosmetyki o działaniu nabłyszczającym. Kosmetyki do loków muszą być wytwarzane przez znane i doceniane firmy.


Więcej treści

Dolegliwości związane z trawieniem

Widok na góry
Napisane przez: Viaggio Routard
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Na pewno wiele osób, które nigdy nie uskarżały się na problemy wiążące się z trzustką nie umiałoby nawet dobrze zlokalizować tego narządu. To nic nadzwyczajnego, bo zazwyczaj dostrzegamy rzeczy, dopiero wówczas, kiedy odmawiają one posłuszeństwa.


Kłopoty związane z trawieniem to wbrew powszechnej opinii niezwykle rozbudowana grupa różnorodnych przyczyn i objawów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.