Jeżeli pragniemy samodzielnie wybrać, komu przesłać jeden procent podatku, to musimy znaleźć program, który nam to umożliwia

Jeżeli chcemy przesłać 1% naszego podatku na rzecz danej fundacji, to powinniśmy znać jej numer KRS. W wypadku, gdy rozliczamy pit przez sieć, na stronie Ministerstwa Finansów, zwyczajnie wstukujemy ten numer we właściwe miejsce.


Jeśli jednakże do wypełniania pitu używamy specjalistycznego programu, sytuacja trochę się komplikuje.


klawiatura
Napisane przez: www.spolecznieodpowiedzialni.pl
Zainspirowane przez: www.spolecznieodpowiedzialni.pl


Oczywiście nieważne jaki typ pitu wypełniamy, czy jest to pit 37 czy na przykład pit 36, zawsze możemy przekazać jeden procent wybranej instytucji. Jeśli jednakże korzystamy z niepłatnego programu, to posiadają one czasami ustawione wcześniej numery KRS, których nie da się zamienić. Z tego powodu bardzo wiele osób pragnie znaleźć program pit bez KRS, żeby własnoręcznie podać numer wejdź na .

Czy poszukujesz nowych informacji na opisywany temat? Jeśli tak, to przenieś się do tekstu, na którym znajdziesz atrakcyjne wiadomości, które zachowasz w pamięci na długi czas.

Trzeba zatem o tym pamiętać podczas dobierania programu do rozliczania pitów.


Więcej treści

Pora rozliczeń skarbowych - aplikacje, dzięki którym nie jest on taki ciężki

firma - wizerunek
Napisane przez: Gobierno de Chile
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dla każdego człowieka początek roku kalendarzowego kojarzy się z rozliczeniem fiskalnym. Całe szczęście aktualnie coraz więcej spraw można z prostotą zorganizować za pośrednictwem sieci www.


pit 37
Napisane przez: eFile989
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Naturalnie może być i tak, iż dobrana przez aplikację organizacja będzie nam pasować. W tym wypadku nie trzeba nic zmieniać w trakcie uzupełniania naszego druku pit 37 czy pit 36 zobacz kompletną propozycję pod adresem. Jest to komfortowe, ponieważ posiadamy wtedy pewność, iż numer KRS jest poprawny. Jeżeli jednakże pragniemy samodzielnie odnaleźć instytucję, którą wesprzemy, to musimy ściągnąć program pit bez KRS. Warto więc pamiętać, że jeśli ściągamy bezpłatny program (zobacz program do obliczania podatku) do wypełniania pit, to czasami KRS będzie już wpisany.


Można też poszukać w Internecie aplikacji z takim KRS, jaki nam odpowiada.


Starczy zajrzeć do Netu, na rozmaite fora oraz poczytać opinie ludzi, którzy również zastanawiają się, który program wykorzystać. Cokolwiek zadecydujemy, z pewnością nasz 1% komuś pomoże.
20-06-13 07:50:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.