Najlepsze sposoby na udany seks

W każdy ‒ nawet bardzo udany ‒ związek z czasem może wkraść się rutyna. Pomimo że partnerzy nie zaprzestają być dla siebie ciekawi, zainteresowanie seksem maleje po obydwu stronach.


To całkowicie naturalne zjawisko – namiętność zwykła dla początkowego okresu znajomości ustępuje miejsca bliskości.


schorzenia
Napisane przez: Program Pomóżmy Razem


para
Napisane przez: Pabak Sarkar
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Piękne góry


Nie oznacza to jednakże, że intymna sfera powinna być zaniedbywana. Będąc w związku, należy zatroszczyć się o to, aby seksualne doznania były na jak najwyższym poziomie. Stereotypowo udany seks kojarzy się nam z blaskiem świeczek, nastrojową muzyką a także koronkową bielizną. Estetyczna oprawa aktu miłosnego nie będzie jednak najistotniejsza. Ogromniejsze znaczenie ma porozumiewanie się między współmałżonkami. Szczera rozmowa bywa najlepszym antidotum na monotonność w alkowie. Może się bowiem okazać, że obniżenie libido u współmałżonka jest efektem kłopotów (dla przykładu w pracy). Kiedy myśli absorbuje skomplikowana sytuacja, ochota na seks może całkowicie przepaść.

Czy masz trudność z odnalezieniem ciekawych danych na prezentowany wątek? Jeśli tak, to nie martw się, tylko prześledź treść (https://www.mammamed.pl/poloznictwo.html), a z pewnością się nie zawiedziesz.

Zastanów się, czy ten kłopot nie dotyczy również ciebie. Być może od jakiegoś czasu bywasz zestresowana i nie jesteś w stanie czerpać sto procent rozkoszy ze zbliżeń ze swym mężczyzną. Rozmowa z partnerem nie unieważni waszych ambarasów, ale świadomość, że wspieracie się a także rozumiecie przyzwoli na wzmocnienie więzi emocjonalnej pomiędzy wami. Stąd jedynie krok do pokazywania sobie czułości w bardziej żywiołowy sposób.


Więcej treści

Oczyszczamy ciało w 14 dni

usługi
Dwutygodniowe oczyszczanie ciała zupełnie nie znaczy, że musisz modyfikować swą rutynę. Wystarczy wyeliminować z niej wszystko to, co Twojemu ciału nie służy.


Musisz przyjąć strategię, jaka zapewni Ci usunięcie trucizn z układu.


Współżycie to spoiwo związku, ale od samego stosunku nie mniej istotne jest podtrzymywanie seksualnego napięcia pomiędzy partnerami w ciągu dnia. W owym celu wskazane jest prowadzić grę wstępną już od rana. Jeżeli z przyczyny wieku masz problemy z erekcją, pomoże ci Permen King.
19-10-03 07:54:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.