Reklamowanie się na telebimie jest bardzo popularne obecnie

Reklamy widzimy w każdym miejscu, chociażby i w pojazdach komunikacji miejskiej. Na ekranach ledowych wyświetlają się przeróżne wiadomości. Do niedawna najczęściej widzieliśmy zazwyczaj plakaty w autobusach, a teraz mamy mini telebimy. To interesująca opcja, bo wiadomo, że do mnóstwa ludzi tego typu reklama autobusy Bochnia dotrze. Oczywiście trzeba się dobrze zastanowić, z jakimi potencjalnymi klientami ma się do czynienia w komunikacji miejskiej. To nie jest tak, że wszyscy powinni korzystać z takich reklam.
plakat reklamowy
Napisane przez: Roberto Nieves
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Choć suma summarum reklamować może się każda firma, ale na pewno nie każdej firmie przyniesie to zysk. Jak wiemy autobusami w większości jeżdżą osoby, które się uczą w różnym wieku i osoby starsze. To najczęściej spotykane osoby w autobusach.niezły serwis (czytaj resztę pod adresem)Tak, więc, jeżeli są to ludzie, do których chcielibyśmy trafić z przekazem naszej firmy, to naprawdę warto rozważyć taką reklamę, ale, jeżeli pasażerowie autobusów w niewielkim stopniu mogą zainteresować się tym, co mamy w ofercie, to nie ma sensu wydawać pieniędzy na reklamy w autobusach.

Ciekawa reklama

Więcej treści

Reklama outdoorowa wykorzystująca autobusy

karta
Napisane przez: coffsharbourlibrary
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Przewoźnicy mogą zaproponować ciekawą ofertę reklamową. Przemieszczająca się reklama może sprawić, że przekaz trafi do ogromnej liczby potencjalnych klientów.


Plusem formy promocji outdoorowej, jaką jest reklama na autobusach jest stały kontakt przekazu marki z aktywną populacją mieszkańców miasta.


Obecnie wszędzie poszukuje się miejsc na reklamowanie swojej marki. Tak, więc reklama autobusy Chorzów raczej nikogo nie zaskakuje. Wiadomo, że połączenia komunikacji miejskiej również bywają reklamowane w autobusach, ale najczęściej reklamowane są produkty, które są w stanie zainteresować osób, które korzystają z oferty komunikacji miejskiej. Dobrze, więc spoglądać na ekrany ledowe w autobusach, bo możliwe, że akurat dostrzeżemy ciekawą dla nas ofertę. Osoby, które postanawiają, że reklama ich przedsiębiorstwa będzie pokazywana w autobusie też powinni się jakoś postarać.

Jeżeli masz chęć zdobyć inne materiały na opisywany temat, to sprawdź proponowane www (http://wuko-poznan.pl/uslugi-wuko-poznan/), które zawierają również dane na to zagadnienie - wejdź więc tutaj.

Należy porozmawiać z osobami z Zarządu Transportu Miejskiego, dowiedzieć się ile to będzie kosztowało i czy konkretna reklama będzie mogła być pokazywana na telebimach, które są w autobusach. Tu więcej nowości: blog.


baner
Napisane przez: Elliott Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Oczywiście najważniejsza dla wielu ludzi jest cena. Ale nie ma się, czym martwić ceny są przystępne. Także, jeśli u nas w mieście w autobusach są zainstalowane ekrany led, to warto wziąć pod uwagę to, że to świetny sposób na reklamowanie się. Powinniśmy się zastanowić, czy ludzie , którzy jeżdżą autobusami mogą być zainteresowani tym, co mamy ofercie a jeżeli tak, to dobrze zainwestować w reklamy w autobusie.
20-09-28 14:54:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.