Zdrowi pracownicy jako lokata dająca pracodawcy namacalne zyski.

Zdrowi pracownicy to lokata, która zapewnia pracodawcy namacalne zyski. Szczególne przedsięwzięcia dla małych i średnich firm to pełna paleta rozstrzygnięć w zakresie programów profilaktycznych dla przedsiębiorstw, które chcą troszczyć się o zdrowie swoich pracujących. Wykłady i seminaria na temat przeciwdziałania i leczenia wyłonionych chorób, np. sposobów walki ze stresem, zapobiegania defektom postawy, to jedynie poniektóre programy profilaktyczne. Większa część ludzi pracujących skarży się na bóle pleców.
profilaktyka dla pracowników
Napisane przez: WOJAS
Zainspirowane przez: WOJAS
Masaż biurowy w pracy jest perfekcyjnym rozstrzygnięciem na niedyspozycje pojawiające się w miejscu pracy. Jest projektowany dla każdego, niezależnie od wieku, bądź płci. Jest to krótka, 10-15 minutowa forma, która pozwala w pracy rozluźnić się, przynieść ulgę przeciążonym mięśniom, wyładowywać zbierające się napięcie, uwolnić się od towarzyszącego nam stresu, także naładować nas energią do dalszych działań.

W czasie masażu biurowego w pracy, pracownik siada na celowo zaplanowanym ergonomicznym krześle i nie musi zdejmować garderoby, bowiem masaż jest przeprowadzany przez ubranie. W czasie masażu nie zostaje podważona prywatność i intymność pracownika, usiądzie on na celowo zaplanowanym krześle umożliwiającym wygodną pozycję. Masaż biurowy polega na rozmasowaniu mięśni grzbietu i szyi, oraz na barki i kończyny górne.
jak zrelaksować pracowników
Napisane przez: RelaxingMusic
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Specjaliści zdołają również wyuczyć prawidłowego siadania i wstawania, zaproponują zestaw ćwiczeń, jakie kadra może sama urzeczywistniać podczas krótkiej przerwy.


Programy profilaktyczne - posiadają na celu powiększanie potencjału wigoru ludzi pracujących, przez opracowywanie wszechstronnych programów, także wdrożenie ich wyselekcjonowanych elementów w życie.


Więcej treści

Czy zaznaczymy jak istotne jest żeby poznać zasady pracy przy komputerze?

Praca przy komputerze
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu
Znacznie częściej dziś praca polega na długim przesiadywaniu oraz pracy przy komputerze, co może sprawić bóle kręgosłupa, oczu i rąk, jeżeli nie będziemy przystosowywać się do pewnych zaleceń, które mają nam pomóc w ochronie naszego zdrowia. Jeżeli będziemy rozumieć zasady pracy przy komputerze, to ma szansę się okazać, że nie będziemy musieli się męczyć z najmniejszymi niepożądanymi kłopotami, które będą nam utrudniały pracę.


Propozycja masażu biurowego w pracy, to program profilaktyczny, który przynosi rozluźnienie w miejscu pracy, bez straty czasu na dojazdy. Zaoferowanie pracownikom masażu biurowego w pracy podniesie kreatywność, zwiększy dynamikę i poziomu koncentracji. Zdrowi i skłonni do pracy pracownicy to mniejsze koszty, jakie następują w sytuacji zwolnień chorobowych.
18-07-12 01:43:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.